ІІІ Міжнародна науково-методична конференція

розміщено в: Без рубрики, Події | 0

19 жовтня 2023 р. відбулася ІІІ Міжнародна науково-методична конференція «Актуальніпроблеми методології вищої та фахової передвищої медичної (фармацевтичної) освіти: сучасні виклики та нові можливості», організаторами якої виступили Черкаська медична академія та польські партнери з Міжнародної академії прикладних наук з міста Ломжа.

Конференцію зареєстровано в Державній науковій установі «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (посвідчення № 495 від 14.11. 2022 р.).

До проведення заходу долучилися 189 науково-педагогічних, педагогічних працівники та здобувачів освіти із 25 закладів вищої та фахової передвищої освіти.

З вітальним словом виступиларектор Черкаської медичної академії, доктор філософії (кандидата медичних наук), доцент, академік Української академії наук, заслужений лікар України ІннаГубенко.

Відеопривітання надійшло також з Міжнародної Академії Прикладних Наук в Ломжі, Республіка Польща.

Колеги із закладів вищої та фахової передвищої освіти представили результати свої наукових досліджень, педагогічного досвіду, методичних напрацювань з 10 напрямків.

Більше інформації про конференцію, відеозапис можна переглянути за посиланням: https://sites.google.com/view/cherkasymedicalacademy/міжнародна-науково-методична-інтернет-конференція?authuser=0