ІІ Регіональна студентська науково-практична конференція «ЕКОБЕЗПЕКА ЛЮДИНИ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ КРИЗИ»

размещено в: Події | 0

27 жовтня 2022 р. в Черкаській медичній академії відбулася ІІ Регіональна студентська науково-практична конференція «Екобезпека людини в умовах глобальної екологічної кризи» у форматі online, організована Науково-дослідним товариством студентів і молодих вчених, кафедрами природничих та фундаментальних дисциплін.

Метою конференції було залучення студентів до науково-дослідної роботи екологічного спрямування з метою поглиблення та систематизації екологічних знань, розвитку екологічного стилю мислення та екопозитивної поведінки.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися Ректор Черкаської медичної академії, доктор  філософії (кандидат медичних наук), доцент, академік Української академії  наук, заслужений лікар України, спеціаліст вищої категорії, викладач методист Інна Губенко та проректор з науково-методичної роботи, кандидат  психологічних наук, заслужений працівник охорони здоров’я України,  спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Олександра Шевченко.

 

Робота конференції відбувалася в 3-х секціях:

— Актуальні екологічні проблеми;

— Чинники екологічної небезпеки, їх вплив на якість життя людини;

— Роль екологічних чинників у виникненні хвороб цивілізації.

Модерували роботу в секціях: завідувач кафедри природничих дисциплін, к. пед. н. Олена Снісар; завідувач кафедри фундаментальних дисциплін, к. пед. н. Ірина Василенко; голова Науково-дослідного товариства студентів і молодих  вчених, викладач кафедри фундаментальних дисциплін Інна Маруш.

 Заслухано 15 доповідей; представлені до друку 36 робіт з  12 закладів освіти:

 1. Черкаська медична академія
 2. Дніпровський державний медичний університет (м. Дніпро)
 3. СумДУ навчально-науковий медичний інститут
 4. Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля
 5. Черкаський державний технологічний університет
 6. Комунальний навчальний заклад фахової передвищої освіти «Корсунь-Шевченківський педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради»
 7. Кременчуцький медичний фаховий коледж ім.В.І.Литвиненка
 8. Полтавський базовий медичний фаховий коледж
 9. Уманський медичний фаховий коледж
 10. Фаховий коледж Національного фармацевтичного університету
 11. Черкаський політехнічний фаховий коледж
 12. Черкаський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу

Ми дякуємо всім учасникам конференції за активну участь. Також ми вдячні захисникам та захисницям України за те, що ми можемо навчатися та проводити наукові заходи.

Змістовність та різноплановість доповідей дають підстави сподіватися, що наступну конференцію ми проведемо у квітні місяці у запланований час під мирним небом.