Дякуємо захисникам України

розміщено в: Події | 0

Війна в Україні вмить докорінно змінила життя українського народу. Багато людей долучаються до допомоги внутрішньо переміщеним особам, пораненим та займаються волонтерською діяльністю, йдуть до війська, щоб давати відсіч агресору.

Серед студентів  і викладачів нашої академії є ті, хто, зробивши свідомий вибір, стоїть на захисті нашої територіальної цілісності, несе службу на посадах бойових медиків. Вони, ризикуючи власним життям, рятують наших захисників на полі бою. І стають їхніми янголами-охоронцями у критичних ситуаціях. Це студенти: Марія Бірюк, Оксана Малюк, Олег Власенко, Сергій Ястремський, Владислав Талько; старший викладач, керівник фізичного виховання Олександр Трубенко.

Не можна не сказати про колишніх студентів – випускників академії, які теж знаходяться у зоні бойових дій, а деякі вже побували в полоні. Їхня громадянська позиція та патріотизм сформовані у стінах нашої академії. Безмежно пишаємося ними, чекаємо у стінах нашого закладу обов’язково з ПЕРЕМОГОЮ!

У Всесвітній день «Дякую!» шлемо найтепліші та найщиріші слова подяки нашим захисникам, завдяки яким зустрічаємо ранки, продовжуємо жити та працювати!