До Дня циклової комісії фундаментальних та природничих дисциплін проведено цікаві заходи

розміщено в: Події | 0

До дня циклової комісії фундаментальних та природничих дисциплін викладачі Лисун С.Ф., Лисун С.Ф., Олійник Л.Г. пропонують Вашій увазі спецвипуск «Фармацевтичний рітейл: запитання та відповіді». Частина 2. Ознайомитись можна за посиланням: https://youtu.be/klgZDu0Y4CA

Концептуальні відео про практичну фармацію фільмують сьогодення галузі: реформи, виклики, потреби, перспективи. Сьогодні- це про актуальне, а завтра- це історія розвитку фармації в Україні. YouTube все пам’ятає.
Мета чергового спецвипуску- показати свіжі, живі погляди експертів та декілька інсайтів від них для нашого студенства.

30 листопада 2022 року викладачкою циклової комісії фундаментальних та природничих дисциплін Петровою Катериною Валеріївною була випущена стінгазета на тему «Вплив харчування на засвоєння вітамінів та мікроелементів».

Скорочення тривалості світового дня, вітер та негода, відсутність достатньої кількості сонячного світла – все це негативно позначається на нашому здоров’ї. Восени різноманіття сезонних овочів, фруктів та зелені не радує очі, а консервовані аналоги ніяк не можуть містити таку ж кількість корисних нутрієнтів. Як результат – ми споживаємо значно менше вітамінів, аніж влітку. Звісно, це впливає на імунітет та роботу організму загалом. До того ж, важливе не тільки надходження певних вітамінів, а й їхній «союз» усередині тіла.