До дня циклової комісії фундаментальних та природничих дисциплін відбулося відкрите засідання хімічного гуртка

розміщено в: Події | 0

23 листопада 2022 року до дня циклової комісії фундаментальних та природничих дисциплін відбулося відкрите засідання хімічного гуртка на тему: «Макро- та мікроелементи, їх роль у життєдіяльності  організму та застосування у медицині», яке провела Головко Ірина Ігорівна. Участь брали студенти Черкаської медичної академії різних груп.

Метою заняття було:

  • закріпити знання студентів про класифікацією та походження макро- та

мікроелементів;

  • ознайомитись із значенням макро- та мікроелементів для життєдіяльності організму людини4
  • дізнатися про потреби в макро- та мікроелементах для організму людини та шляхи їх надходження, про вміст макро- та мікроелементів в продуктах харчування;
  • ознайомитися їз застосуванням макро- та мікроелементів в медицині;
  • виховувати у студентів самостійність, вміння виконувати поставлені перед ними завдання, виховувати толерантне, дружнє ставлення до одногрупників під час співпраці в групі;
  • розвивати логічне мислення, вміння висловлювати і доводити свої думки.

Студенти були організовані, емоційний фон був хороший, психологічна готовність студентів  була забезпечена. Реалізована структура засідання гуртка відповідала його типу. Його компоненти були пов`язані між собою логічною послідовністю і забезпечили дидактичну цілісність.  Мета була повністю досягнута.

Студенти-гуртківці плідно працювали протягом семестру та підготували повідомлення, які доводять до нас інформацію про поширення макро- та мікроелементів у природі, їх значення для організму людини та застосування  у медицині.

Повідомлення були змістовні, цикаві і дуже корисні. Кожен повинен розуміти наскільки важливо, щоб в організмі був баланс макро- та мікроелементів, щоб кожен з них був на своєму місті і виконував свою функцію. Тому дбаємо про свое здоров’я і ведемо правильний образ життя.