День Збройних Сил України

розміщено в: Без рубрики, Події | 0

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України. Це свято на честь тих, хто нині захищає свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Дякуємо вам за мужність, силу, витривалість, патріотизм. За те, що ви ціною свого здоров’я та життя бороните кордони України, твердо тримаєте позиції та відбиваєте напади ворога, щоб ми могли жити в затишних оселях, навчатися  і працювати.

Студенти Черкаської медичної академії відзначили це свято активною участю в спортивно-патріотичному заході «Пліч-о-пліч». Цей захід є символом єднання нації та підтримки військових у їхній важкій місії. Він не лише сприяє фізичному розвитку, а й формує високий рівень патріотизму та поваги до захисників країни.

Здобувачі освіти та професорсько-викладацький склад Черкаської медичної академії вкотре долучилися до благодійної акції на підтримку ЗСУ. Завдяки зібраним благодійним коштам, вдалось придбати квадрокоптер, який був переданий військовим.  Він стане важливим додатком до збройного арсеналу, сприятиме ефективності та безпеці наших захисників.

В спортивних естафетах змагалися між собою студентські команди освітніх програм Лікар, Екстрена медицина, Терапія та реабілітація і показали гарні результати з фізичної, військової та домедичної підготовки. Разом до Перемоги! Слава Україні!