День подяки співробітникам

размещено в: Події | 0

Загальна чисельність населення світу на сьогодні становить близько 7,7 мільярда чоловік, а співробітниками різних компаній і організацій є близько 3,3 мільярда чоловік, тобто майже половина всіх людей на планеті проводить більшу частину свого дня на роботі.

День подяки співробітникам, який відзначається в першу п’ятницю березня, є неофіційним святом, започаткованим у 1995 році, «щоб привернути увагу всіх роботодавців у всіх галузях до визнання заслуг своїх співробітників». З того часу його щорічно відзначають в США, Великобританії та Канаді.

У цей особливий день роботодавці можуть подякувати своїм працівникам за сумлінну працю і зусилля, які ті докладали на роботі протягом усього року.

Визнання і повага з боку оточуючих роблять людину більш щасливою і благополучною, підвищують її самоповагу. Те саме є справедливим і для людей на роботі. Дослідження показують, що визнання з боку керівництва є важливим чинником, що сприяє задоволеності і зацікавленості співробітників, що, в свою чергу, сприяє підвищенню продуктивності їхньої праці та успішності компанії чи організації загалом.

Дякуємо вам, колеги, за вашу працю!