Студенти мали змогу бути учасниками декількох цікавих та креативних заходів (виставка творчих робіт, благодійна акція), отримати мовну практику на занятті з англійської, перевірити свої знання та довести приналежність до європейського вибору на вікторині, показати свої співочі таланти перед іншими студентами академії, формувати культуру управління ризиками під час тренінгу.
Виставка творчих студентських робіт « Ars Longa»
На виставці, що пройшла напередодні Дня вишиванки, були представлені вишиті вироби ручної роботи та вишивка бісером, квіткові композиції, деревця та ікони з бісеру, ляльки-мотанки та малюнки, які підготували студенти академії. Ведучі заходу донесли до студентів інформацію щодо важливості занять творчістю, оскільки такі заняття є найкращим методом релаксації, позитивно впливають на емоційний стан та психіку, відмежовують від стресу, налаштовують людину на позитив, допомагають навести лад в думках, тобто мають терапевтичні властивості. Виставка мала на меті заохотити студентство до розкриття своїх талантів.
Практичне заняття з англійської мови «Системи організму людини. Система травлення»
Медична сестра має володіти анатомічними термінами, проводити збір даних про пацієнта, мати навички комунікації на рівні: «медсестра-пацієнт», та «лікар-медсестра». Такі необхідні практичні навички опановували студенти групи 3 м/с Г (9) на практичному занятті з іноземної мови за професійним спрямуванням. Студенти вивчали нові анатомічні терміни порівнювали їх з вже відомими їм латинськими еквівалентами. На занятті використовувалися візуальні моделі органів, малюнки з анатомічного атласу, відеоматеріали.
Гра-вікторина «Європейські перегони»
Метою заходу було розширення знань про Європу, формування громадянської позиції, відповідальності за спільне майбутнє європейського простору, виховування поваги до національних, культурної спадщини народів Європи.
Захід був проведений у жвавому темпі, використані різноманітні види ігрової діяльності. Конкурсні завдання чергувалися з виконанням студентами пісень різними іноземними мовами. Студенти групи І Ф В(9) відчули справжній дух змагання.
Тренінг для парамедиків «Культура управління ризиками» в групі 1 ПМ (11)
Студентське бюро перекладів «Тлумач» (так у давнину називали знавців іноземних мов, що здійснювали усний переклад) працює в нашому навчальному закладі з 1999 р. Його головною метою є поглиблене вивчення іноземної мови для використання її в професійній та соціальній сфері. Студенти-гуртківці демонстрували свої мовні навички в різних позааудиторних заходах – відкритих засіданнях, театралізованих дійствах, виставках перекладів та фотовиставках.
Цього року ювілейне, 20-те засідання, проходило у вигляді тренінгу для парамедиків «Культура управління ризиками». Студенти мали змогу ознайомитися з досвідом роботи екстрених медичних служб в англомовних країнах, розвинути відповідальність під час роботи в команді, вчилися долати психологічний та мовний бар’єр при виступі перед аудиторією. Під час тренінгу були використані класичні та сучасні методи і принципи навчання: метод активізації резервних можливостей особистості, принцип організації колективного спілкування, принцип ситуативності, принцип новизни.
Основним джерелом обрано навчальні відеоматеріали, на базі яких готують парамедиків у Великій Британії, США, Канаді та Австралії. Використано досвід роботи екстрених медичних служб та провідних лікарень англомовних країн.
Благодійна акція на підтримку пацієнтів неонатологічного відділення, позбавлених батьківського піклування, «Огорнімо їх любов`ю»
Випускниця фельдшерського відділення 1918 р., що нині здобуває освіту бакалавра медсестринства, Інна Орленко, розповіла студентам нового прийому про свою роботу в неонатальному відділенні Черкаської дитячої обласної лікарні.
Дізнавшись про те, що у відділенні постійно перебувають так звані «відмовні дітки», студенти групи 1 Ф (11) вирішили придбати дитячі гігієнічні засоби та зонди для годування немовлят. Ініціативу підтримали студенти груп 3 м/с Г (9) (керівник Кравченко О.П.), 2 м/с А (9) (керівник Нешпіль Ю.А.), 1 м/с Б (9) (керівник Анкушева А.М.) та 3 м/с А (9) (керівник Рибій Л.А.). Усього студенти придбали товарів (вологі серветки, дитячий крем, присипки, олійки, зонди для харчування) на суму 2000 грн. Інна щиро подякувала благодійникам від імені працівників відділення та закликала студентів відповідально ставитися до планування сім’ї, аби в майбутньому наше суспільство позбавилося такого ганебного явища як відмова від власної дитини.