День циклової комісії професійних фармацевтичних дисциплін

розміщено в: Події | 0

10 квітня 2024 року  відбувся День циклової комісії професійних фармацевтичних дисциплін. Тема дня «Міжпредметна інтеграція при вивченні дисциплін професійного циклу».

На фармацевтичному комплексі були проведені наступні відкриті заходи. Викладач Арендаренко А.В. провела відкрите практичне заняття з фармакології «Лікарські заходи, які впливають на органи дихання» для здобувачів освіти в групі 3 фарм А (9). Мета практичного заняття була, розібратися в класифікації даних препаратів, визначити їх дію, коли призначаються ці ліки та розібрати ситуаційні задачі, які можуть виникнути в подальшої фармацевтичної діяльності. Викладач під час заняття наголосив про актуальність теми,  показана міжпредметна інтеграція дисциплін, що навчаються, була наочність, дотримана  методика проведення заняття.

Викладачі Артеменко Л.П., Чмельова Л.Д. разом зі здобувачами освіти підготували відкритий усний журнал на тему «Гормональний годинник людини та препарати замісної терапії». Мета цього заходу: визначити гормональний фон, що забезпечує життєдіяльність органів і систем людини та визначити лікарські препарати замісної терапії. Особлива увага приділялася на визначення якості таких препаратів відповідно до вимог аналітичної документації.

Викладачі Молчанова Т.І. та Краснокутська Н.М. підготували відкриту профорієнтаційну годину «Складний клієнт в аптеці. Шпаргалка фармацевта». Метою заходу було розібратися у складних ситуаціях, що виникають під час спілкування фармацевта і відвідувачів аптеки та надати поради, як правильно себе вести та уникнути конфліктів.

Викладачі Ромащенко В.В., Канак Л.А. підготували майстер-клас на платформу YouTube на тему «Виготовлення ліків з рослинної сировини в домашніх   умовах». Мета цього заходу: ознайомити з технологією виготовлення в домашніх умовах ряду фітозасобів.

Всі заходи були спрямовані на підготовку висококваліфікованого фахівця, конкурентоспроможного, здатного до практичної професійної діяльності.