День циклової комісії педіатричних, акушерських та гінекологічних дисциплін

розміщено в: Без рубрики | 0

22.11.23 року був проведений день циклової комісії педіатрії та акушерства і гінекології, мета: «Вдосконалення методів формування професійних та особистісних якостей медичного працівника».

Викладач Наказний О.В провів відкрите лекційне заняття з дисципліни Гінекологія з репродуктивним здоров’ям та плануванням сім’ї на тему: «Бар’єрні методи контрацепції» у групах 4фА(9), 4фВ(9).

В гуртожитку відбувся «Діалог із фахівцем – розвінчуємо міфи», на якому здобувачі освіти могли задати питання лікарю-оториноларингологу Костянику Я.Ю.

Викладачі акушер-гінекологи Курненкова О.Я разом зі студентами підготувала  інформаційне відеоповідомлення до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, а Кравцов В.В. випустив стінгазету до Всесвітнього дня боротьби проти раку.

В навчальному корпусі №1 в ауд. № 19 з метою формування професійних компетентностей, як невід’ємної складової успішної медичної діяльності викладач Лихачова М.В.      провела вікторину «Перевір свої знання» на тему: «Інфекційні захворювання у дітей, що передаються повітряно-краплинним шляхом» зі студентами ІV ф А (9) і ІІІ ф (11), а викладачі Т.Б. Прокопенко Т.Б і Налісна Т.М. провели відкрите засідання гуртка «Імунопрофілактика» на тему: «Менінгококова інфекція та її профілактика».