ДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

розміщено в: Без рубрики, Події | 0

Циклова комісія математики та інформатики Черкаської медичної академії працює над дослідженням науково-методичної проблеми на тему «Формування наукового світогляду, системного і критичного мислення, інформативної культури студентської молоді методами і засобами навчання на основі ІКТ». Дане питання надзвичайно актуальне під час здійснення інформатизації та цифровізації освітнього процесу.

20-21 листопада2023 року в рамках  дня циклової комісії математики та інформатики відбувся ряд відкритих заходів. Викладач Сокальська Н.Л. підготувала і провела семінар-тренінг «Перші кроки до професійних вершин», під час якого студенти випускних груп мали змогу познайомитися з обставинами майбутнього працевлаштування, навчитися складати своє резюме та грунтовно підготуватися до співбесіди з роботодавцем.

В гуртожитку академії відбувся інформаційно-виховний захід до Міжнародного дня захисту інформації, на якому студенти мали змогу ознайомитися з правилами листування в інтернеті, правилами користування платіжними системами та як захистити свої конфіденційні дані у соціальних мережах та просторах інтернету. Захід організували і провели викладачі фізики та інформатики Гайдай П.О. та Савенко Д.В.

21 листопада 2023 року викладач Головня Т.Л. провела відкрите заняття з дисципліни «Фізика і астрономія» на тему: «Елементи механіки рідин та газів».  Розділ гідро- та аеродинаміка розкривають та пояснюють фізичний зміст процесів, що відбуваються в організмі людини. Майбутнім медикам ці знання необхідні при вивченні клінічних дисциплін.

Під час заняття викладач використала фронтальне опитування, провела експеримент, застосувала візуалізацію навчальної інформації за допомогою  слайдів.

Заняття пройшло цікаво, змістовно, динамічно.

Математичний стиль мислення, уміння послідовно і лаконічно робити висновки і прогнози потрібні працівникам будь-яких професій, а медикам особливо! З метою підвищення рівня математичної культури та зацікавленості даною дисципліною викладачі математики Діхтяренко Л.М. та Чубенко В.А. організували та провели міжпредметний вебквест «Математика для кмітливих». Долаючи етапи випробування студенти мали можливість продемонструвати свої загальні та професійні знання, а також дізнатися нові факти з різних сфер життя.