День циклової комісії фундаментальних та природничих дисциплін

розміщено в: Без рубрики | 0

27 листопада 2023 року день циклової комісії фундаментальних та природничих дисциплін.  Було проведено ряд заходів відповідно до плану.

Викладач Рубан А. М. провів відкрите практичне   заняття з навчальної дисципліни  «Анатомія з основами фізіології» на тему: «Сечова система» в групі І фарм (11).

Знання анатомії та фізіології людини в цілому та органів сечової системи зокрема необхідні для подальшого вивчення фармакодинамічних та кінетичних особливостей лікарських засобів.

Викладачі Самогулова О.А. та Демченко О.М випустили постер на тему: «Подолання адаптаційного стресу студентами перших курсів».

Спроможність адаптуватися, долати труднощі, віднайти своє місце в нових умовах є вирішальним чинником вдалого розвитку здобувача освіти, а в майбутньому – медичного фахівця.

Викладач Канак Л.А. підготувала  відеорепортаж  «Тонка хімія кави».

Мета проведення інформаційно-виховного заходу – ознайомити здобувачів освіти з хімічним складом, властивостями кави; сприяти підвищенню мотивації здобувачів освіти до вивчення природничих дисциплін, формуванню загальних та професійних компетентностей майбутніх фахівців; розвивати естетичні смаки, навички самостійно аналізувати, порівнювати, робити логічні висновки.

Викладачі  Лисун Світлана Федорівна та Лисун Сергій Федорович підготували  спецвипуск «Фармацевтичний рітейл: запитання та відповіді». Частина 3.

Дане відео вже  традиційно (втретє)  продовжує щорічні фільмовані випуски про медичну і фармацевтичну галузі, основні тренди, вектори розвитку, кадрові потреби, орієнтує здобувача освіти спрямовувати власні пізнавальні ресурси у потрібному напрямку, мотивує до високих програмних результатів  навчання та до саморозвитку.