ДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

размещено в: Події | 0

Циклова комісія фізичного виховання та здорового способу життя працює над дослідженням науково-методичної проблеми на тему: «Сучасні інструменти формування культури здоров’я та здорового стилю життя у студентської молоді».

02-04 квітня 2024 року в рамках  дня циклової комісії відбувся ряд відкритих заходів. З нагоди Всесвітнього дня здоров’я викладачами фізичного виховання було проведено спортивне свято «Здорова молодь – здорова нація». Учасників свята привітала проректор з навчальної роботи Черкаської медичної академії Ірина Радзієвська, зазначивши, що спорт – це невіддільна частина життя студентів у всьому світі, він дає нам можливість не тільки підтримувати здоров’я, але і розвивати вміння, які так необхідні сьогодні, зокрема швидко приймати рішення, керувати своїми емоціями, зміцнює віру у себе та свої можливості.

В спортивних естафетах змагалися між собою команди здобувачів перших курсів медсестринського, фармацевтичного та фельдшерського відділень і показали гарні результати з фізичної підготовки; продемонстрували вміння працювати в команді, конструктивно розв’язувати проблеми, встановлювати й досягати цілей. Учасників та гостей заходу вітали своїми показовими виступами студенти, які займаються в спортивних секціях з танців, художньої гімнастики.

У гуртожитку Черкаської медичної академії 2 квітня відбувся інформаційно-виховний захід «Час обирати здоров’я!». Мета – формування знань здобувачів про здоров’я та здоровий спосіб життя; соціальних навичок, зокрема спілкування та взаємодії з людьми; розвиток пізнавальних інтересів. Основну увагу було сфокусовано на необхідності профілактики захворювань, важливості рухової активності та раціонального харчування у збереженні й зміцненні здоров’я людини. Говорили про стрес, способи подолання негативних емоцій, тривоги та занепокоєння. Надали рекомендації з використання техніки релаксації Джейкобсона, також відомої як прогресивна м’язова релаксація для подолання стресу. Захід організували та провели викладачі фізичного виховання Гордієнко Наталія і Бадрак Тетяна.