День циклової комісії філологічних та історичних дисциплін

размещено в: Події | 0

25 квітня у Черкаській медичній академії пройшов День циклової комісії філологічних та історичних дисциплін. Цього року програма була, як і завжди, насиченою.

Спільна мета запланованих заходів – поглибити знання з суспільних та гуманітарних дисциплін, сприяти інтелектуальному і духовному розвитку здобувачів освіти, реалізувати їх творчий потенціал, створити умови для його втілення.

Викладачі циклової комісії впродовж Дня організували та провели ряд пізнавальних, навчальних і виховних заходів:

Ольга Віталіївна Оката провела відкрите комбіноване заняття із зарубіжної літератури «Ернест Хемінгуей. Повість-притча «Старий і море», метою якого було ознайомити студентів із життєвим і творчим шляхом Хемінгуея, розкрити філософсько-символічну суть повісті «Старий і море», визначити її художню своєрідність, дати поняття про «принцип айсберга», виховувати у здобувачів освіти духовну стійкість, силу волі, гуманістичне ставлення до навколишнього світу, їх естетичні та етичні якості та формувати почуття патріотизму.

Викладачі іноземної мови Дубович Каріне Сергіївна та Смирнова Марина Володимирівна запрошують до перегляду матеріалів, які вони підготували разом із членами гуртка «English speaking club» на тему: «Використання рослин, як противірусних і протимікробних засобів».

Гуртківці розповідають англійською про лікарські трави, які є ефективними в боротьбі з вірусними інфекціями. Лікарські трави  безпечні для вашого організму на противагу звичним фармацевтичним засобам, які руйнують вашу печінку. Детальніше за посиланням: Використання рослин, як противірусних і протимікробних засобів

Також запрошуємо переглянути соціальний проєкт «Домашні улюбленці і війна», представлений Рибій Людмилою Анатоліївною та студентами групи  1 ф А (9).

Від перших днів повномасштабного вторгнення рф розгорнувся і фронт порятунку чотирилапих друзів українців. Одним пощастило евакуюватися зі своїми господарями, іншим довелося стати свідками і навіть учасниками бойових дій.

Здобувачі освіти пропонують свою добірку історій  хвостатих. Детальніше за посиланням: Домашні улюбленці і війна

Постер «Омріяна подорож студента-медика», який підготувала Олена Василівна Пєтухова разом зі студентами групи 2 фармА (9), вселяє віру у перемогу. Незважаючи на військовий стан та складний час в нашій країні, студенти мріють про подорожі в майбутньому, а нині подорожують віртуально та закликають долучатися до участі в благодійних акціях допомоги нашим героїчним ЗСУ. Детальніше за посиланням: Омріяна подорож студента-медика