ДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ФІЛОЛОГІЧНИХ ТА ІСТОРИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

розміщено в: Без рубрики | 0

Науково-методична проблема циклової комісії філологічних та історичних дисциплін: «Специфіка організації пізнавальної діяльності студентів-медиків у процесі викладання гуманітарного циклу».

16 квітня 2024 року в рамках Дня циклової комісії було проведено ряд заходів:

Марина Смирнова провела відкрите практичне заняття з англійської мови (за професійним спрямуванням) на тему: «У лікаря. Симптоми і скарги» із здобувачами освіти групи 1м/с Б(9) ОП 223 Сестринська справа.

Метою практичного заняття було ознайомити здобувачів освіти з рекомендаціями стосовно отримання інформації про потерпілого, навчити здобувачів освіти алгоритмам дій у разі хвороби, засвоїти лексичні одиниці до теми та активізувати їх при наданні рекомендацій з домедичної допомоги, розвивати уміння переносити знання і навички у нову ситуацію. Викладач провела заняття на високому рівні. Виклад матеріалу логічний, послідовний. Вдало проведена міждисциплінарна інтеграція, забезпечено зв’язок з професійною діяльністю. Було застосовано проблемні методи (проблемні запитання, мозковий штурм). Практичне заняття мало мультимедійний супровід.

Викладач Людмила Рибій провела відкритий виховний захід «Shakespeare Forever» зі здобувачами освіти групи 2фА(9) ОП 223 Лікувальна справа. Мета заходу: ознайомити студентів з цікавими фактами життя драматурга та поета Шекспіра, з інтимною лірикою поета (на прикладі сонетів в оригіналі та у перекладі відомих українських поетів-перекладачів), виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, формувати у здобувачів освіти навички декламування, усного звʼязного мовлення та акторські здібності.

Викладач Олена Пєтухова провела фестиваль студентського кіно «GREEN POINT». У фестивалі взяли участь творчі колективи студентів перших курсів. Вони представили п’ять фільмів різних жанрів, розкриваючи такі теми: проблеми молоді та суспільства, студентське життя, молодіжна культура. Під час творчої зустрічі аматорські колективи ділилися враженнями та обговорювали тонкощі творчого процесу. Учасники отримали дипломи лауреатів та подарунки. Переглянути студентські фільми можна  на платформі YouTube за покликаннями:

https://youtu.be/wT2VPCAcm6I

https://youtu.be/sW62mswKdAU

https://youtu.be/jKl3hJpnRGM?si=38L8pQjDuJlzWdPU

https://youtu.be/QbgeLDRpTzY?si=WUrovU2ulU17irCV

https://youtu.be/RMTDE7gifho?si=Uw0TpyjyORkzqKpF

Викладачі Каріне Дубович та Людмила Рибій підготували гуртковий відеопроєкт на тему: «Здоровий спосіб життя» на платформу YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=BKMBhQIShyA

Мета цього заходу: поглибити й розширити знання здобувачів освіти іноземною мовою про такі базові поняття, як «здоров’я», «хвороба», «здоровий спосіб життя», «шкідлива звичка» та їх відображення в англійських прислів’ях; довести пріоритетність здоров’я перед іншими цінностями людини; сформувати у студентів прагнення займати активну життєву позицію, сприяти визначенню власних духовних цінностей та орієнтації на здоровий спосіб життя.

Усі заходи нашої циклової комісії спрямовані на підвищення якості знань здобувачів освіти, впровадження компетентісно-орієнтованого навчання, активізацію роботи з обдарованою молоддю шляхом залучення її до пошуково-дослідницької роботи, підвищення загальнокультурного рівня.