«ЧЕРКАСЬКІ МЕДИЧНІ РАЛІ-2018» СТАРТУЮТЬ!

розміщено в: Оголошення, Події | 0

Завтра, 30 травня, розпочинаються Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Черкаські медичні ралі -2018».
Черкаська медична академія є одним з організаторів та безпосереднім учасником усіх заходів, що проводяться в рамках ралі.
Заступником голови оргкомітету та консультантом чемпіонату є ректор академії, к.мед.н., доцент, академік Української академії наук І.Я.Губенко.
У приміщенні академії відбудеться одна із секцій конференції «Реалії сьогодення екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в Україні. Дерматовенерологічна допомога в умовах надзвичайних ситуацій мирного та воєнного часу» – «Невідкладні стани у практиці фахівців системи ЕМД». Лектори – це досвідчені фахівці з України, США та Ізраїлю. Особливістю конференції стане її онлайн трансляція. В академії будуть проведені й майстер-класи, де бажаючі зможуть відпрацювати найбільш важливі практичні навички надання допомоги на догоспітальному етапі та в умовах Emergency Department під керівництвом модераторів.
Студенти академії будуть допомагати гостям та учасникам змагань як волонтери.
У змаганнях бригад екстреної медичної допомоги братимуть участь дві команди студентів нашого закладу, які навчаються за програмами спецфельдшерів і напружено готувалися до ралі протягом декількох останніх місяців.
Студенти інших груп готуються зіграти ролі умовно постраждалих, щоб максимально правдиво відтворити картину травми чи хвороби.
Увесь колектив співробітників і студентів бере найактивнішу участь у підготовці до заходів.
Бажаємо успіхів командам та наснаги всім учасникам і гостям.
До зустрічі на «Черкаських медичних ралі -2018»!