Реабілітаційні заклади Черкас співпрацюють із Черкаською медичною академією в підготовці фізичних терапевтів, ерготерапевтів

розміщено в: Без рубрики, Події | 0

Викладачі кафедри фізичної терапії та ерготерапії успішно й професійно проводять заняття зі студентами, допомагаючи їм освоїти різні методи і засоби реабілітації. Навіть в умовах воєнного часу здобувачі освіти засвоюють теоретичний матеріал, відпрацьовують практичні уміння у відповідності до умов та можливостей. При нагоді відвідують разом із викладачами реабілітаційні заклади для дорослих та дітей.
Задля розширення обізнаності про засоби та методи реабілітації студенти 4-го курсу (ЛС-43) провели заняття у Черкаському реабілітаційному центрі «СЕНС», а студенти 3-го курсу (ФТ-32, ФТ-31) – у Черкаській міській реабілітаційно-оздоровчій поліклініці «Астра».
Здобувачі освіти ознайомилися з особливостями фізичного розвитку та психоемоційного стану дітей з особливими освітніми потребами, стану людей похилого віку, українських воїнів, які проходять реабілітацію після перенесених поранень.
Із дітьми, які мають розлади аутистичного спектру, синдром Дауна, дитячий церебральний параліч студенти проводили пальчикову гімнастику та виконували кінезіологічні вправи для узгодження роботи півкуль головного мозку та вправи на координацію.
Викладач кафедри Андрій Базілевський, директорка Черкаського реабілітаційного центру «СЕНС» Інна Богданова, директорка Черкаської міської реабілітаційно-оздоровчої поліклініки «Астра» Ірина Волощенко, фізичний терапевт поліклініки, викладач-сумісник кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЧМА Аркадій Кравець розповіли та пояснили майбутнім лікарям і фізичним терапевтам, ерготерапевтам особливості формування пропріоцептивних відчуттів у дітей з відповідними особливостями у розвитку, особливості відновлення організму після перенесених захворювань та бойових поранень.
Було зазначено, що, оскільки Черкащина є тиловим регіоном, який виконує важливу функцію місця евакуації, лікування, реабілітації постраждалих осіб, для закладів охорони здоров’я і реабілітації міста та області потрібні фахівці, яких може підготувати Черкаська медична академія. Керівники відвіданих закладів обговорили зі студентам про перспективи працевлаштування.