Черкащина поповниться дипломованими медиками

розміщено в: Без рубрики | 0

З нового року родина черкаських медиків поповниться молодими фахівцями. Дипломованих спеціалістів різних напрямків готується випустити Черкаська медична академія.

Фармацевти, акушерки, медичні сестри, а загалом понад сотня дипломованих медиків підсилять команду людей у білих халатах. Вже традиційно взимку виш готує до випуску студентів, які навчаються переважно на вечірній формі навчання. За освітнім рівнем підготовки – це бакалаври та молодші спеціалісти

-Наразі студенти проходять практику навчання та готуються до складання іспитів. Хто матиме бажання продовжити навчання далі та  здобути вищий освітній рівень, чекаємо влітку на вступні іспити, – запрошує проректор з навчальної роботи Черкаської медичної академії Ірина Володимирівна Радзієвська.

Проректорка зазначила, що більшість майбутніх випускників є працюючими, оскільки вже мають базову медичну освіту.

У академії принагідно заявили, що влітку  2021 року відбудеться перший випуск фахівців кваліфікації «парамедик», яких виш почав готувати з 2018 року. Це один з нових фахів, які з’явились тут після отримання закладом статусу «академія».

Крім того, підвищення рівня акредитації вищого навчального закладу дало можливість отримати ліцензії МОН України на підготовку медичних фахівців рівня «Магістр» за спеціальностями «Медсестринство» та «Медицина». І вже з вересня 2017 року академія розпочала підготовку  магістрів медсестринства, а роком пізніше до студентських лав долучились майбутні лікарі. Влітку  2020 року виш набрав на навчання студентів за спеціальністю «Фізична терапія. Ерготерапія» освітнього рівня «Бакалавр».