На початку зустрічі з вітальними словами виступили Інна Яківна Губенко, ректор Черкаської медичної академії, заступниця міського голови Черкас Марина Олександрівна Гаркава, Високопреосвященнійший ІОАН, митрополит Черкаський і Чигиринський, голова Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України.
Проблема надання психологічної допомоги учасникам бойових дій в Україні набуває все більшої актуальності. Враження, отримані захисниками під час надзвичайної події, можуть бути настільки сильними, що їх переживання триватиме дуже довго: часто бувають спалахи спогадів, коли повторюються почуття, які людина відчувала під час або після події. Стреси і напруга в звичайному житті можуть ставати нестерпними як для ветеранів так і для членів їх сімей. Повернення до буденного життя призводить до неможливості повноцінно виконувати звичні для пересічного громадянина обов’язки. Психологічна підтримка допомагає ветеранам впоратися з емоційними труднощами, стресом, тривогою та травматичними подіями, які вони зазнали під час бойових дій, сприяє збереженню та покращенню психічного благополуччя, допомагає їм та їх сім’ям зміцнити психологічну стійкість та відновитися.
На зустрічі доповідачі Анжела Демченко, завідувач кафедри загальної та медичної психології та Оксана Демченко, викладач кафедри загальної та медичної психології ділилися досвідом роботи з ветеранами ЗСУ та членами їх сімей у процесі реадаптації до мирного життя. Бойовий медик, викладач Центру симуляційного навчання академії Олександр Трубенко та здобувачі освіти спеціальності 222 Медицина провели майстер-клас з надання невідкладної допомоги.