Дводенний тренінг «Доступність та інклюзивність психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» відбувся 29 лютого – 1 березня в Черкасах у межах проєкту Empower Ukraine, що створений за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), СВМ та Європейського Форуму з питань осіб з інвалідністю.
Тренером виступила тренерка програми ВООЗ «Подолання прогалин у сфері психічного здоров’я» (MhGAP) Ольга Турянська.Участь у заході взяли викладачі академії: завідувач кафедри загальної та медичної психології Анжела Демченко, завідувач кафедри фізичної терапії та ерготерапії Галина Степанова, викладачі психології Олена Карнацька та Аліна Балицька.
У ході тренінгу розглянули ефективні навички комунікації, вступ до MhGAP, інклюзивність та послуги психічного здоров’я та психосоціальної підтримки і основи першої психологічної допомоги.
«Цей тренінг дав можливість збагатити наші знання та навички, а також обмінятися досвідом з іншими професіоналами у сфері психічного здоров’я, – каже кандидат педагогічних наук, доцент Анжела Демченко. – Я вдячна організаторам за цю цінну можливість поглибити розуміння інклюзивності психічного здоров’я та психосоціальної підтримки».
«Участь у тренінгу була для мене надзвичайно корисною. Ми не лише вивчили ефективні методи психологічної підтримки, а й зрозуміли важливість інклюзивності в цьому процесі, – наголошує кандидат біологічних наук Галина Степанова. – Це була можливість надзвичайно цікавого обміну досвідом. Дякую організаторам за такий важливий і змістовний захід».