Атестація лікарів-інтернів

розміщено в: Без рубрики | 0

У стінах Черкаської медичної академії відбулася атестація лікарів-інтернів одразу за шістьма спеціальностями. Атестаційні комісії під головуванням к.мед.н., професора, ректора Черкаської медичної академії Інни Губенко та членів комісії к.пед.н., доцента Любові Білик, к.мед.н., доцента Ольги Федосєєвої, к.мед.н. Лариси Грозної, к. мед, н., доцента Андрія Жадинського, к.мед.н., Віталія Шила, доктора філософії Анни Кулик, к.мед.н. Ірини Бондарець, завідувача відділення екстреної медичної допомоги КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» Микити Савельєва, лікаря анестезіолога відділення АІТ Черкаської міської інфекційної лікарні Романа Чмиренка та лікаря-дерматолога, трихолога, онкодерматолога, викладача-сумісника кафедри терапевтичних та фахових медсестринських дисциплін Наталії Волкової, оцінювали знання та практичні навички лікарів-інтернів. Усі інтерни успішно опанували програму в повному обсязі, що стало підставою для допуску до атестації. Це особливий для Черкаської медичної академії, другий випуск лікарів-інтернів, які незважаючи на виклики воєнного стану показали відмінні теоретичні знання та практичні навички. Члени комісії побажали випускникам незламності та професійного зростання.