3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

розміщено в: Без рубрики, Події | 0

Міжнародний День людей з інвалідністю щорічно відзначається 3 грудня. Це особливий день, присвячений підтримці прав і гідності людей з інвалідністю. Заснований Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1992 році, цей день є нагодою вшанувати мужність і витримку тих, хто не лише щодня долає труднощі, пов’язані з інвалідністю, але й потребує розуміння та неупередженого ставлення суспільства.
Міжнародний день людей з інвалідністю ставить за мету привернути увагу суспільства до важливих аспектів життя людей з інвалідністю, розкриваючи їхні досягнення та проблеми, підтримати ініціативи, спрямовані на покращення інклюзивності у всіх сферах життя, включаючи освіту, працю та громадянське суспільство.
У цей день люди в усьому світі використовують соціальні мережі для висловлення своєї підтримки людям з інвалідністю та обговорення важливих питань, пов’язаних із повною інтеграцією всіх людей незалежно від стану їхнього здоров’я.
Міжнародний День Людей з Інвалідністю — це час для об’єднання зусиль усього світу для створення справедливого та інклюзивного суспільства, де кожна особа може відчувати себе повноцінним членом громади.