26 квітня 2023 року – День циклової комісії професійних фармацевтичних дисциплін

розміщено в: Події | 0

Науково-пошукова робота студентів фармацевтичного відділення є одним із напрямів їх самостійної роботи, важливим чинником підготовки висококваліфікованих спеціалістів, тому і тема Дня циклової комісії була «Самостійна науково – пошукова робота студентів при вивченні дисциплін професійного циклу».

Всі заходи Дня циклової комісії були спрямовані на активізацію самостійної роботи студентів, а саме:

Випуск серії постерів « Фармопіка в умовах сьогодення» підготували викладачі Білан В.В., Московець А.С. Детальніше за посиланням: Фармопіка в умовах сьогодення. 

26.04. 23 р. 11.40.  Відкрите теоретичне заняття з фармакогнозії в групі К фарм 2. Тема «Лікарські рослини і лікарська рослинна сировина, що містить кардіостероїди». Підготувала  викладач Нестеренко В.В.  Детальніше за посиланням:Лікарські рослини і лікарська рослинна сировина, що містить кардіостероїди

Викладачі Артеменко Л.П., Чмельова Л.Д. разом зі студентами підготували  репортаж  засідання гуртка з фармацевтичної хімії на тему: «Лікарські засоби першої необхідності під час воєнного стану та забезпечення їх якості». Детальніше за посиланням: Лікарські засоби першої необхідності під час воєнного стану та забезпечення їх якості

Викладачі Краснокутська Н.М., Молчанова Т.І.  підготували репортаж з майстер –класом з засідання гуртка з технології ліків на тему «Актуальність та переваги виготовлення водних витяжок з рослинних екстрактів-концентратів. Виготовлення водних витяжок в домашних умовах (майстер клас)» Актуальність та переваги виготовлення водних витяжок з рослинних екстрактів-концентратів. Виготовлення водних витяжок в домашних умовах (майстер клас)

Також, була проведена  відкрита виховна година на тему: «Аналіз труднощів процесу адаптації молодих фахівців до роботи в аптеці та практичні поради з їх подолання». Підготували викладачі Ромащенко В.В., Арендаренко А.В.