22 КВІТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ

розміщено в: Без рубрики | 0

Девізом міжнародного дня Землі можуть стати слова видатної української поетеси Ліни Костенко: «Скільки років Землі – і мільярд, і мільйон, – а яка вона й досі ще гарна!»
День Землі, день нашого спільного затишного будинку, було засновано у 1970 році сенатором США Гайлордом Нельсоном і відтоді щорічно відзначається у багатьох країнах. Цей день покликаний об’єднувати людей планети у справі захисту навколишнього середовища. За традицією цього дня всі охочі беруть участь в екологічних заходах щодо впорядкування та озеленення рідних міст та сіл.
Матеріали до Міжнародного дня Землі підготовлено екологічним гуртком Черкаської медичної академії. Екологічний гурток працює на кафедрі природничих дисциплін під керівництвом кандидата педагогічних наук Олени Снісар. Його діяльність є систематичною та послідовною, здобувачі освіти залучаються до активної інформаційно-просвітницької, науково-дослідної роботи та природоохоронної діяльності. Уже протягом чотирнадцяти років робота екологічного гуртка сприяє підготовці медичних та фармацевтичних спеціалістів з високим рівнем екологічної свідомості, культури та екопозитивної поведінки.