19 ГРУДНЯ – ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

розміщено в: Події | 0

Святи́й Микола́й — святковий персонаж, добрий чарівник. День Святого Миколая традиційно відзначається 19 грудня у день вшанування пам’яті Миколая Чудотворця, єпископа Мирлікійського.

Вранці цього дня діти, які були ввічливими протягом року, знаходять подарунки, заховані під подушкою або в заздалегідь заготовленій шкарпетці

В Черкаській медичній академії є добра традиція – вітати дітей Черкас та всієї Черкащини, що знаходяться на  стаціонарному лікуванні . І цей рік не став виключенням, незважаючи на умови пандемії. На заклик викладачів циклової комісії педіатрії  відгукнулися студенти фармакологічного, фельдшерського, акушерського, медсестринського відділень денної та вечірньої форми навчання, лікарі та парамедики. Не були осторонь і викладачі сестринської справи та інші.

Всі подарунки було доправлено й передано адміністрації обласної та дитячої міської лікарень для подальшого вручення дітям. З особливою увагою були зібрані та  вручені подарунки дітям, позбавленим батьківського піклування.

Вручення подарунків, зібраних до Дня Святого Миколая, колективом студентів та викладачів адміністрації Черкаської обласної лікарні.ладачів адміністрації Черкаської обласної лікарні.

Вручення подарунків, зібраних до Дня Святого Миколая, колективом студентів та викладачів пацієнтам Черкаської обласної лікарні.

Вручення подарунків, зібраних до Дня Святого Миколая, колективом студентів та викладачів адміністрації Черкаської міської лікарні.