17 листопада – Міжнародний день студента!

розміщено в: Без рубрики, Події | 0

Роки студентства незрівнянні. Під час навчання на студентів чекає стільки всього цікавого та непередбаченого. Потрібно все встигнути. Тільки за одну ніч студентові під силу і вивчити матеріал за весь семестр, і конспекти всі переписати. В студентські роки здається, що немає нічого неможливого й весь світ грає найяскравішими барвами.

Міжнародний день студентів було впроваджено на Всесвітньому конгресі студентів. Свято відзначається щорічно 17 листопада. Цього дня відзначають свято молодості, веселого життя та відсутності дорослих проблем.

В Україні свято офіційно було впроваджено Леонідом Кучмою в 1999 році. З того часу українське студентство має свій «професійний» день.

Звідки ж походить саме слово «студент»?

Слово походить з латинської мови й дослівно означає людину, яка старанно працює й займається. Вперше це слово в сучасному значенні вжив римський поет Овідій.

До чого може призвести студентська неуважність?

Одним з найбільш знаних у світі випадків студентської неуважності є приклад студента на факультеті математики. Коли він запізнився на лекцію, то подумав, що записане на дошці рівняння і є домашнім завданням. За декілька днів він приніс рішення рівняння, чим неабияк здивував викладача, адже це завдання, яке не мало вирішення і навіть вчені впродовж довгих років не могли його вирішити.

Які дивні традиції мають студенти?

Студенти вірять, що для успішної здачі екзамену потрібно помалювати мізинець ноги лаком темного кольору. Також існує повір’я, що якщо під час іспиту закрити вікно, щоб удача не втекла. В Україні студенти в цей день закликають удачу – серед ночі вони виходять на балкон, відкривають залікову книжку та кричать три рази «Удача, приходь».

Студентство – воістину найкращий період життя. Бажаємо вам відчути на собі всі його принади. Нехай навчання дається легко, іспити здаються швидко, а вільного часу буде більше.

Високих досягнень та здійснення мрій!

Цікавих подій і натхнення! З Днем студента!