12 травня – Міжнародний день медичної сестри

розміщено в: Без рубрики | 0

Самовідданість, милосердя, професіоналізм – це основні риси людей, які обрали  спеціальність – медична сестра. У всі часи представники цієї професії є уособленням справжнього милосердя, невичерпного джерела доброти та великодушності, саме тому їх називають сестрами милосердя.

Напевне, це велике щастя – бути потрібним людям, прожити своє життя гідно, увічнивши його добрими справами та плідними вчинками. Все це потребує Вашої високої медичної етики, фізичного і духовного здоров’я, широкого світогляду, високого професіоналізму.

Колектив Черкаської медичної академії, студентство, від всього серця вітає Вас із професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!

Ви належите до тих людей, які за покликом душі і щирого серця обрали своєю професією – служіння людям. Сестри милосердя гоять рани, дарують радість життя, вселяють віру у зцілення, рятують поранених на війні. Навзаєм Вам вдячні пацієнти дарують любов і шану, повагу та  безмежну вдячність за доброту, чуйність, за врятоване життя і повернуте здоров’я.

Нехай Бог сторицею віддячить Вам за важку, але таку потрібну людям працю. У цей складний для нашої країни час бажаємо всім мирного неба над головою, родинного затишку, міцного здоров’я і безмежного щастя!

Щиро вітаємо наших здобувачів освіти –  майбутніх медичних сестер, адже обираючи своє майбутнє, ви чітко усвідомлюєте значення своєї професії в суспільстві. Бажаємо вам неймовірних сил, натхнення у здійснені своєї мети.