11 лютого – Всесвітній день хворого

розміщено в: Без рубрики, Події | 0

Всесвітній день хворого – засновано 11 лютого у 1992 році з ініціативи Папи Римського Іоанна Павла ІІ. Саме в цей день Богоматір зцілила стажденних на очах у мешканців міста Лурд (Франція).

Щорічно 11 лютого люди світу стають пліч о пліч з усіма, хто страждає від різних недуг. Так вони намагаються привернути увагу медичних і соціальних працівників, пересічних громадян до проблем з якими стикаються хворі люди, до необхідності надання їм якісної медичної та моральної допомоги.

Тема Всесвітнього дня хворих у 2024 році: «Зцілення хворих шляхом зцілення взаємовідносин».

Бажаємо всім, хто здійснює догляд за хворими – сил, здоров’я, бадьорості і гарного настрою! А всім хворим – душевного тепла, підтримки і якнайшвидшого одужання!

Здобувачі освіти Черкаської медичної академії фельдшерського відділення під час проходження виробничої практики мають можливість піклуватися про пацієнтів, спілкуватися та виконувати маніпуляції та процедури в закладах Охорони здоров’я міста.

До дня хворого циклова комісія терапевтичних та медсестринських дисциплін, зокрема викладач Галина МІРОШНІК підготувала тематичну газету.