05 квітня відбулася студентська науково-практична конференція «Екобезпека людини в умовах глобальної екологічної кризи»

розміщено в: Події | 0

05 квітня відбулася традиційна щорічна студентська науково-практична конференція «Екобезпека людини в умовах глобальної екологічної кризи». Географія її учасників настільки широка, що цього року вона змінила свій статус з Регіональної на Всеукраїнську. Цього року до оргкомітету надійшли 55 робіт з 22 закладів освіти з 12 областей нашої країни, у яких учасники звернули увагу на найбільш гострі проблеми сучасної екології.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася проректор з навчальної роботи Черкаської медичної академії, к. пед. наук Ірина Володимирівна Радзієвська.

Заслухано 11 цікавих та оригінальних доповідей, в яких висвітлено результати наукових досліджень здобувачів освіти.

Модерували роботу секцій конференції завідувач кафедри природничих дисциплін, к. пед. наук Олена Анатоліївна Снісар, завідувач кафедри фундаментальних дисциплін, к. пед. наук Ірина Олександрівна Василенко, голова Науково-дослідного товариства студентів та молодих вчених Інна Вікторівна Маруш.

Підводячи підсумки конференції, проректор з науково-методичної роботи, к. псих. наук Олександра Теодорівна Шевченко звернула увагу на важливість залучення здобувачів освіти до науково-дослідної роботи для реалізації принципу навчання через дослідження. Увага молоді до екологічних проблем свідчить, що молодь планує та будує своє майбутнє в Україні, а безпечне довкілля – один з його найважливіших чинників.

Бажаємо наснаги та успіхів у подальших дослідженнях!