Виробничі збори студентів

розміщено в: Без рубрики, Події | 0

В  Черкаській медичній  академії  відбулися виробничі збори студентів четвертого курсу факультету магістерської та бакалаврської підготовки.

Під час спілкування особливу увагу було приділено питанню проведення першого етапу єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ). Декан факультету, Наталія Борисенко наголосила на обов’язковості складання студентами четвертого курсу двох складових ЄДКІ, а саме інтегрованого іспиту «КРОК 1», іспиту з іноземної мови професійного спрямування. Студентів проінформували про постанови Кабінету Міністрів України та накази Міністерства охорони здоров’я України, якими аргументується складання ЄДКІ.

Декан факультету Наталія Борисенко наочно продемонструвала результати складання «КРОКу 1» за попередній  рік навчання.

Завідувачі кафедр доповіли про наявність у їхніх структурних підрозділах оновлених баз тестових завдань, які використовуються при складанні відповідник підсумкових контролів та відповідають завданням з попередніх буклетів «КРОКу 1».

Проректор з навчальної роботи Ірина Радзієвська доповіла про вибіркову компоненту ОП «Лікар», яка надасть можливість  учасникам освітнього процесу розширити професійну орієнтацію та використовувати набуті загальні та фахові компетентності для вирішення професійних задач у галузі охорони здоров’я; розв’язання складних, непередбачуваних завдань, що потребують нових стратегічних підходів; ефективно працювати у команді.