Викладачі й студенти академії пройшли майстер-клас відомого реабілітолога Данила Сафронова

розміщено в: Без рубрики, Події | 0

Обстеження шийного і грудного відділу, показання та протипоказання до мануальної терапії вивчали в теорії і на практиці викладачі та студенти Черкаської медичної академії на майстер-класі лікаря спортивної та реабілітаційної медицини, кандидата медичних наук Данила Сафронова.
Майстер-клас організували Прикарпатська фундація відновної медицини і ТОВ «МЦ Основа Медікал Фітнес». Участь у заході 5 листопада в Буковелі на Івано-Франківщині взяли студенти і викладачі Черкаської медичної академії й Івано-Франківського національного медичного університету. Наш заклад репрезентували завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії, кандидат біологічних наук Галина Степанова, доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Анжела Демченко і викладач Василь Шевченко, студенти – майбутні фізичні терапевти й ерготерапевти.
Особливий акцент під час майстер-класу було зроблено на проведенні ортопедичних тестів, м’якотканинних і суглобових техніках мануальної терапії. Учасники майстер-класу відпрацювали ці навички на собі й один на одному, тож черкаські пацієнти, які потребують реабілітаційної допомоги, зможуть отримати її на вищому і якіснішому рівні.