Відкрите практичне заняття з дисципліни «Епідеміологія»

розміщено в: Події | 0

17 травня 2023 року викладач циклової комісії фізичного виховання та здорового способу життя Сівак Ольга Анатоліївна провела відкрите практичне заняття з дисципліни «Епідеміологія» у групі 2 ак (11).

Тема заняття: «Особливо небезпечні інфекції. Чума. Холера».

Актуальність теми полягає в тому, що епідемічна ситуація з карантинних інфекцій у світі залишається складною, в структурі захворювань на дану групу інфекцій найбільшу частку становить холера.

Також актуальною проблемою на сьогодні є те, що збудники особливо небезпечних захворювань складають основу біологічної зброї, яка може застосовуватися як у мирний час, так і в процесі ведення воєнних дій.

Мета заняття: формування системних знань про особливості перебігу епідемічних процесів холери та чуми, а також напрямки профілактичних і протиепідемічних заходів щодо цих інфекцій.

Під час проведення заняття викладачем були застосовані різні методи навчання: робота у малих групах, взаємонавчання, тестові завдання у Google Forms, вирішення ситуаційних завдань. Значна увага була приділена методам візуалізації навчальної інформації,  використані мультимедійна презентація, навчальні відео. Такі методи активізують пізнавальну діяльність здобувачів освіти, покращують розуміння та запам’ятовування навчального матеріалу.