Участь у робочій нараді ДУ «Центр розвитку медсестринства МОЗ України»

размещено в: Події | 0

10 липня 2023 року відбулася робоча нарада щодо обговорення результатів роботи Методичної ради Державної установи «Центр розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я України».

Участь у нараді взяли члени методичної ради, проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, к.пед.наук Любов Білик, проректор з навчальної роботи к.пед.наук Ірина Радзієвська та проректор з науково-методичної роботи, к.психол.наук Олександра Шевченко.

На нараді були представлені орієнтовні навчальні плани підготовки фахових молодших бакалаврів зі спеціальності 223 Медсестринство за освітньо-професійними програмами Лікувальна справа, Сестринська справа, Акушерська справа, зокрема і на основі базової середньої освіти. Орієнтовні навчальні плани за освітньо-професійними програмами Лікувальна справа, Акушерська справа, і на основі базової середньої освіти розроблені робочими групами, які очолювали наші колеги.

Метою розробки орієнтовних навчальних планів було врахування вимог усіх нормативних документів щодо їхнього формування та поліпшення умов мобільності здобувачів освіти.

Зустріч відбулася  на платформі  ZOOM.