Участь у майстер-класі з фізичної терапії в Буковелі

розміщено в: Без рубрики, Події | 0

Методики мануальної терапії поперекового відділу відпрацювали викладачі Черкаської медичної академії під час майстер-класу, проведеного 4 листопада в Буковелі на Івано-Франківщині Прикарпатською фундацією відновної медицини і ТОВ «МЦ Основа Медікал Фітнес».
Завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії, кандидат біологічних наук Галина Степанова, доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Анжела Демченко і викладач Василь Шевченко взяли участь у майстер-класі «Фізична терапія. Мануальна терапія: поперековий, грудний та шийний відділи», під час якого лікар спортивної та реабілітаційної медицини, кандидат медичних наук Данило Сафронов розповів про загальні принципи фізичної терапії, взаємодію мультидисциплінарної команди і пацієнтів, про основні аспекти діагностики та терапії у фізичній реабілітаційній медицині, інструменти фізичної терапії тощо.
Учасники семінару-практикуму відпрацювали на практиці сучасні методики обстеження поперекового відділу і крижово-клубового з’єднання, показання та протипоказання для мануальної терапії.
«Захід був надзвичайно корисним – як з погляду нових знань і навичок, якими щедро поділився пан Данило Сафронов, так і з погляду нових цікавих знайомств і контактів, – розповідає Галина Степанова. – Так, ми налагодили зв’язки з кафедрою фізичної та реабілітаційної медицини Івано-Франківського національного медичного університету та її завідувачкою, професором, доктором медичних наук Роксоланою Нестерак».