У академії провели День циклової комісії математики та інформатики

розміщено в: Без рубрики | 0

Циклова комісія математики та інформатики Черкаської медичної академії працює над дослідженням науково-методичної проблеми на тему «Формування наукового світогляду, системного і критичного мислення, інформативної культури студентської молоді методами і засобами навчання на основі ІКТ». Це питання надзвичайно актуальне саме в час здійснення процесу дистанційного навчання. Викладачами розробляється мультимедійний супровід всіх курсів дисциплін циклової комісії, що включає відеолекції, презентації, відеофільми, комплекти завдань у Google Form, тощо.

 

В рамках дня циклової комісії математики та інформатики викладачем Сокальською Н.Л. було проведено відкрите дистанційне заняття з дисципліни «Фізика і астрономія» на тему «Елементи механіки рідин і газів», де розгядалися явища, фізичною основою яких є закони гідродинаміки та аеродинаміки. Знання даної теми необхідні майбутнім медичним працівникам для вивчення процесів в організмі людини, зокрема, руху крові по судинах та газообміну в легенях.

Викладачами математики Діхтяренко Л.М. та Чубенко В.А. на платформі Google Meet було проведено заняття з елементами тренінгу «Готуємося до ЗНО», мета якого – ознайомити студентів других курсів на основі БЗСО з особливостями та умовами проведення зовнішнього незалежного оцінювання, порадити як підвищити стресостійкість та як розвивати навички самоконтролю і вміти стресову ситуацію направити в конструктивне русло. Біля 70-ти студентів взяли активну участь у заході та проявили неабияку зацікавленість.

З метою виховання поваги до героїчних подвигів співвітчизників та формування патріотичних почуттів гордості за старше покоління викладачі Гайдай П.О, Головня Т.Л. та Варченко О.О. в рамках дня циклової комісії підготували стінгазету та провели студентський лекторій, присвячений 77-ій річниці визволення м. Черкаси від німецько-фашистських загарбників