Студенти Черкаської медичної академії надають допомогу військовим – пацієнтам/клієнтам РОП «Астра»

розміщено в: Події | 0

Четверо студентів Черкаської медичної академії, які в 2023 році отримають дипломи асистента фізичного терапевта та ерготерапевта, вже зараз набувають професійних компетентностей, надаючи реабілітаційну допомогу пацієнтам/клієнтам Реабілітаційно-оздоровчої поліклініки «Астра».

Працюючи на сучасному обладнанні, студенти беруть участь у фізичній реабілітації українських військових та осіб, які потребують відновлення після оперативних втручань, серцево-судинних захворювань, опіків тощо.

Студенти Юлія Кошеленко, Тетяна Турчак, Олена Штанько та Костянтин Дашко під час проходження практики отримали дуже схвальні відгуки пацієнтів/клієнтів, працівників та керівництва РОП «Астра» й, маючи диплом молодшого спеціаліста, вже працевлаштувалися в цьому закладі. Усі вони опановують нові сучасні методики, свідченням цього є сертифікат Костянтина Дашка про отримання високого рівня кваліфікації в методиці лікування та профілактиці захворювань хребта та опорно-рухового апарату на пристрої «Kiparis».

Студенти виступили з ініціативою відкриття у Черкаській медичній академії магістратури зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» та висловили бажання продовжити навчання за цією освітньої програмою.