«Роль жінки у збереженні здоров’я сім’ї і нації»

розміщено в: Події | 0

3 березня 2017 року ректор академії І.Я. Губенко та декан факультету Л.В. Білик взяли участь у засіданні «круглого столу» на тему «Роль жінки у збереженні здоров’я сім’ї і нації», організованого Комітетом Верховної ради України з питань охорони здоров’я.
У засіданні «круглого столу» взяли участь народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук, духовенства, навчальних закладів та громадських організацій.
Учасники круглого столу заслухали та обговорили актуальні питання збереження та формування охорони здоров’я українського народу акцентуючи увагу на можливостях державних та громадських інституцій, особливостях гендерних підходів до насущних проблем здоров’я людини та нації.
Ректор академії І.Я. Губенко підняла гостре питання щодо необхідності створення достойних умов життя та праці для медичних працівників і, в першу чергу, для медичних сестер. Це вбереже галузь охорони здоров’я від кадрового дефіциту і виїзду медичних сестер за кордон.
І.Я. Губенко та Л.В. Білик надали пропозиції Вченої ради академії до засідання Комітету з питань охорони здоров’я Верховної ради України.