Представники кафедри фізичної терапії та ерготерапії взяли участь у семінарах з реабілітації міжнародної виставки «Public Health»

розміщено в: Події | 0

Дізнатися про найсучасніші тенденції розвитку фізичної терапії та про новий міжнародний досвід у цій галузі мали нагоду завідувач кафедри фізичної терапії та ерготерапії Галина Степанова і викладач кафедри Андрій Базілевський, які взяли участь у 31-шій Міжнародній медичній виставці «Public Health», яка відбувається 29-31 березня в Києві.
Викладачі академії оглянули представлене на виставці новітнє обладнання для проведення реабілітаційних заходів, поспілкувалися з його виробниками і постачальниками, які вже мають досвід співпраці із багатьма лікувальними та реабілітаційними закладами України, в тому числі й Черкас. Галина Степанова і Андрій Базілевський стали учасниками Школи реабілітації, організованої Всеукраїнською асоціацією фізіотерапевтів і курортологів України, взяли участь у семінарі з розвитку пакету реабілітаційних послуг в українських медзакладах під час війни, який провів благодійний фонд «Пацієнти України».
Надзвичайно корисним стало спілкування із відомим українським фахівцем із реабілітації, доцентом кафедри фізичної терапії та ерготерапії львівського Українського католицького університету Олегом Білянським, який поділився досвідом роботи кафедри, зокрема співпраці з міжнародними партнерами із Нідерландів. Планується розвиток подальшої співпраці між кафедрами з Черкас та Львова.