Працівники та студенти медичної академії у числі волонтерів, що протидіють covid-19

розміщено в: Без рубрики | 0

Ветерани Черкаської медичної академії отримали продуктові набори першої необхідності. Так керівництво освітнього закладу потурбувалось про своїх колишніх працівників, які у зв’язку з посиленням карантинних заходів обмежені у пересуванні містом.

-Ми намагались зустрітись з ветеранами академії до початку введення нових обмежень по карантину, проте не вийшло побачитись з усіма.У наших планах охопити візитом усіх колег і неодноразово, оскільки саме цій категорії наразі найтяжче – як фізично, так і матеріально,- розповідає ініціатор заходу, ректор Черкаської медичної академії Губенко Інна Яківна.

Крім продуктів до «соціального кошику» увійшли і фармацевтичні препарати для підтримки імунітету, пастилки та сиропи від кашлю.

Поміж цим, викладачі та студенти  навчального закладу продовжують займатись волонтерською роботою. Зокрема, деякі викладачі  вже працюють волонтерами  благодійної організації «Черкаси проти коронавірус-19» та ще 15 студентів виявили бажання долучитись до роботи у штабі. Крім цього, семеро студентів за власної ініціативи продовжують працювати у Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, будучи фактично на передовій у боротьбі з вірусним збудником. А у лікувальних закладах області працює більше сотні студентів академії, поєднуючи роботу з навчанням, що наразі відбувається дистанційно.

Від початку карантину деякі викладачі медичної академії почали шити тканинні маски для колег. Зокрема, завідувач медсестринським  відділенням, викладач-методист Валентина Чубенко пошила більше сотні таких різного кольору та моделей. Щодо марлевих масок, то вони масово відшиваються часниками волонтерського руху, що діє у академії. Ці маски вільно розповсюджуються серед малозабезпечених та людей літнього віку.