Пастилки та сироп від кашлю: Черкаська медична академія отримала допомогу у вигляді фармацевтичних препаратів

розміщено в: Без рубрики | 0

Днями Черкаська медична академія отримала допомогу у вигляді препаратів симптоматичного лікування. Таку підтримку вишу у час пандемії надала компанія «Гербіон», з якою нещодавно почав співпрацювати начальний заклад.

Фармпрепарати, а саме пастилки і сироп від кашлю, вже поширили серед працівників академії та її ветеранів. Ректор Черкаської медичної академії, заслужений лікар України Інна Яківна Губенко, з приємністю зазначає, що віднедавна партнерів у навчального закладу побільшало.

– Ми не один рік співпрацюємо з обласним підприємством «Фармація» та німецькою компанією Datego care, яка крім надання необхідного інвентарю та посібників проводить навчання наших студентів, – розповідає Інна Яківна. – Віднедавна цей перелік поповнився ще однією компанією.

За словами Інни Яківни, таке партнерство насамперед добре позначається на студентах, що здобувають фах за спеціальністю «фармація», адже вони можуть проходити практику на базі партнерських організацій та розширювати свої знання у галузі медичних препаратів закордонного зразка.

Довідка: Щорічно Черкаська медична академія випускає близько 200 спеціалістів за фахом «Фармація» та «Промислова фармація», які працюють у представництвах провідних фармацевтичних компаній України та Європи.