Обласна конференція інфекціоністів

розміщено в: Події | 0

24 листопада відбулася обласна конференція інфекціоністів «Методи молекулярно-генетичної діагностики в практиці лікаря інфекціоніста», в якій взяли участь проректор з науково-методичної роботи Олександра Шевченко та викладачі Надія Кульчиковська та Людмила Базунова.

Були заслухані доповіді практикуючих лікарів з обговоренням клінічних випадків, зокрема лептоспірозу, герпетичної інфекції, гострих кишкових інфекцій, уражень центральної нервової системи інфекційної етіології, хронічних вірусних гепатитів В і С, COVID-19 .

Презентовано нові можливості клініко-діагностичної лабораторії в складі КНП Черкаська міська інфекційна лікарня, зокрема молекулярно-генетичної діагностики герпетичної інфекції, інфекцій респіраторного тракту тощо.

Олександра Шевченко ознайомила учасників конференції зі спеціальностями, за якими проводиться підготовка фахівців в академії, зупинилась на співпраці академії та Черкаської міської інфекційної лікарні, особливо в період пандемії коронавірусної інфекції, та окреслила перспективні напрямки такої співпраці на майбутнє.