МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ!

розміщено в: Події | 0

Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри. Встановлений він на честь сестри милосердя Флоренс Найтінгейл, яка допомагала пораненим солдатам у Кримській війні. Історія свята символічна для України, адже під час війни українські медсестри виконують неймовірно важливу роботу. У зоні бойових дій вони рятують життя наших військових, а в мирних містах забезпечують гідний рівень медицини.

Гаслом Міжнародного дня медичної сестри у 2023 році Міжнародна рада медичних сестер обрала тему «Наші медсестри. Наше майбутнє». В центрі цьогорічного Міжнародного дня медичної сестри – зосередження уваги на «світлому» майбутньому сестринської справи та на тому, як ця професія може допомогти покращити глобальне здоров’я для всіх.

Сьогодні є привід привітати шанованих медичних сестер зі святом. Цю професію вибирають найдобріші, найгуманніші, найбільш чуйні люди. Ви не тільки лікуєте рани і топите лід сердець, а й вселяєте віру в добро, в зцілення, даруєте надію. Дякуємо вам за вашу працю. Будьте завжди здорові!