«Мир без насильства»

розміщено в: Без рубрики, Події | 0

З нагоди Дня матері та Міжнародного дня сімї 14 травня 2021 року, у Конгрес-холі «Парковий» м. Києва було проведено Міжнародну конференцію «Мир без насильства».
Організатором даного заходу була ГС «Спілка жінок України», яку очолює талановита жінка-професіонал Леокадія Герасименко.
Черкащину представляли:
Інна Губенко – Голова спілки жінок Черкащини, Ректор Черкаської медичної академії, доктор філософії (кандидат медичних наук), доцент, Почесний професор Української медичної стоматологічної академії (м. Полтава), академік Української академії наук, заслужений лікар України, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, голова Спілки жінок Черкащини, повний кавалер ордена «За заслуги» .
Анжела Демченко – кандидат пед. наук, доцент, проректор з виховної роботи та звязків з громадськістю.
Тетяна Ситнік – доктор пед. наук, завідувачка кафедри гуманітарних дисциплін, голова клубу «Закон» .
Інна Пасинчук – представниця молодого покоління Черкащини, студентка.
Почесною гостею міжнародної конференції була генеральний прокурор Ірина Венедіктова, яка перед початком заходу у невимушеній дружній атмосфері спілкувалася з представницями «Спілки жінок України» та ЗМІ
Під час конференції було розглянуто багато актуальних для сьогодення питань, зокрема, що стосується гендерної політики, домашнього насильства, запобігання та врегулювання конфліктів на сході України та Криму, питання інклюзії, прогресивні зміни у суспільному розвитку.
Конференція складалася з двох дискусійних панелей: «Гендерна рівність без насильства» та «Жінки. Мир. Безпека», в яких виступали представниці активу жіноцтва з усієї України, ділившись із усіма присутніми досвідом своєї роботи.
Учасницям заходу був запропонований перегляд музичного кліпу
«Чуєш, як бється серце кожного українця» – слова і музика Дани Мехедової – членкині Ради Спілки жінок України, голови ГО «Спілка жінок Львівщини».
Головним висновком і доробком конференції стало підписання спільного Звернення громадської спілки «Спілка жінок України», Національної ради жінок України та учасниць Міжнародної конференції «Мир без насильства» щодо засудження триваючої збройної агресії та протиправних дій проти України з боку Російської Федерації.
Такі зустрічі – це унікальна можливість для фахівців із різних областей України та зарубіжжя зібратися разом і обговорити нагальні питання.
Ми дякуємо організаторам та спонсорам за підготовку і проведення такого масштабного заходу, і бажаємо натхнення і можливостей для проведення таких важливих конференцій!