День циклової комісії професійних фармацевтичних дисциплін №2

розміщено в: Без рубрики, Події | 0

31 березня 2021 року проведений день циклової комісії професійних фармацевтичних дисциплін №2 на тему: «Науково-пошукова робота студентів – важливий чинник ефективності професійної підготовки».

З метою проведення просвітницької роботи серед студентів про небезпеку вживання енергетичних напоїв та їх вплив на організм підлітків викладачами Петровою Катериною Валеріївною й Онищенко Аліною Сергіївною проведена інформаційна година на тему «Енергетична пастка».

Викладачі Барджадзе Руслана Володимирівна та Ромащенко Валентина Василівна підготували усний журнал на тему: «Сучасна філософія та культура споживання кави».

Викладачі Борисенко Наталія Миколаївна, Канак Людмила Адольфівна, Нестеренко Валентина Вадимівна провели засідання гуртка з фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії на тему: «Цілющий релікт епохи динозаврів», на якому були підведені підсумки науково-пошукової роботи студентів по вивченню біологічно-активних речовин Ginkgo biloba та аналізу фармацевтичного ринку препаратів на основі екстракту рослини.

На платформі Google Meet Пензій Дарія Василівна провела відкрите практичне заняття з медичного та фармацевтичного товарознавства на тему: «Класифікація та кодування товарів» в групі К фарм 11 (веч). Протягом практичного заняття студенти навчилися розшифровувати коди медичних та фармацевтичних товарів, використовувати їх для аналізу асортименту медичних та фармацевтичних товарів.