Циклова комісія фундаментальних дисциплін підвела підсумки роботи дня

розміщено в: Без рубрики | 0

Циклова комісія фундаментальних дисциплін Черкаської медичної академії провела захід, де обговорювались інтерактивні методи навчання, як засіб активізації інтелектуальної діяльності, розвитку професійних вмінь та навичок студентів. Крім того, у рамках заходу було проведено відкриту лекцію з патоморфології та патофізіології.  

Загалом циклова комісія фундаментальнх дисциплін працювала над дослідженням науково-методичної проблеми на тему «Використання інноваційних технологій навчання  при викладанні фундаментальних дисциплін». Викладачами було підготовлено стінгазету «Застосування вітамінів та мікроелементів в період пандеміі COVID-19», що була розіслана усім студентам та викладачам академії.

Викладачі  академії Безвугляк Ванда Петрівна та Демченко Оксана Миколаївна організували роботу лекторської групи, де було озвучено інформацію рекомендаційного характеру щодо поводження під час карантину

Не менш важливим виявилось відкрите теоретичне заняття з предмета «Патоморфологія та патофізіологія», яке провів викладач академії  Рубан Андрій Михайлович. Темою лекції стала проблема порушення функції нирок та характеристика їх захворювань.

Голова циклової комісії Людмила Олійник зазначила, що подібні заходи проводяться у академії постійно, проте у онлайн форматі за допомогою платформи Google Meet вперше.

До засідання циклової комісії фундаментальних дисциплін приєднались студенти та викладачі Черкаської медичної академії. Загалом участь у заході взяли понад півсотні осіб.