ЧЛЕНИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ АКАДЕМІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗУСТРІЧІ СТУДЕНТІВ ЧЕРКАЩИНИ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ

розміщено в: Події | 0

23 березня 2023 р. відбулася зустріч студентів та активної молоді з народним депутатом України Андрієм Стріхарським, у якій взяли участь голова студентської ради академії Кобзарь Юлія та секретар студентської ради Тимошенко Лілія. Зустріч відбулася у Черкаському державному бізнес-коледжі і стала важливою подією для молодих людей, які бажають взяти участь у формуванні політики розвитку молодіжних ініціатив.

На зустрічі депутат розповів про свої плани з розвитку молодіжної політики на Черкащині та проєкти, які він планує запровадити найближчим часом. Пан Андрій відповів на запитання студентів і надав їм корисні поради з приводу участі в громадських проєктах та політиці загалом.

Одним з ключових питань, що обговорювались на зустрічі, було залучення активних студентів до розвитку соціальних проєктів та підтримку молодіжних ініціатив. Як один з ініціаторів молодіжних проєктів до дискусії долучився відомий співак з Черкащини Тамерлан (Юрій Толоконніков). Він відзначив, що молодь є важливим джерелом інновацій та нових ідей, і саме тому необхідно обов’язково залучати її до формування молодіжної політики, спрямованої на розвиток та відновлення економіки регіону.