Черкаська медична академія на дистанційному навчанні

розміщено в: Оголошення, Події | 0

Ось вже тиждень в академії  всі заняття проводяться дистанційно. Порівнюючи із березнем місяцем поточного року, коли дистанційне навчання було запроваджено вперше, викладачі освоїли набагато більше способів, засобів і методів дистанційного навчання.

Основною базою, де розміщений навчальний контент, є освітня платформа Moodle. На неї завантажено матеріали лекцій, практик, збірники тестів, методичні рекомендації для самостійної роботи студентів.

Для проведення онлайн лекцій, консультацій та практичних занять викладачі використовують програми для синхронного навчання, такі як Viber, Telegram, Skype, Google meet, Zoom. Електрону пошту, Viber, платформу Moodle використовують для асинхронного навчання. Для контролю знань використовують як усне опитування через Viber, Telegram, Skype, Google meet, Zoom, так і тестування через Google form, Moodle.

В академії обладнано місця з дотриманням усіх протиепідемічних вимог для викладачів, у яких виникли проблеми з організацією онлайн навчанням в домашніх умовах.

Методичним кабінетом зафільмовано низку відеоуроків для викладачів зі створення тестів на платформі Google form, організації конференц-зв’язку через Skype та завантаженню матеріалів на платформу Moodle, також уроки з використання платформи Moodle для студентів. Відеоуроки завантажені на Youtube канал та постійно доповнюються новими актуальними рекомендаціями для викладачів та студентів.