Безперервний професійний розвиток сімейного лікаря та педіатра

розміщено в: Події | 0

1 квітня в академії відбувся регіональний науково-практичний семінар «Безперервний професійний розвиток сімейного лікаря та педіатра», який щороку проводить Міністерство охорони здоров’я України на базі нашого навчального закладу. Темою семінару цьогоріч стали «Інновації у діагностиці, лікуванні та профілактиці поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку».
Учасників семінару привітала ректор Черкаської медичної академії, кандидат медичних наук, доцент, Почесний професор Української медичної стоматологічної академії (м. Полтава), академік Української академії наук, заслужений лікар України Інна Яківна Губенко, зауваживши, що для колективу академії є великою честю традиційно проводити навчальний семінар такого високого рівня і зустрічати у своїх стінах шанованих науковців.
Відкриваючи зібрання, член-кореспондент НАМН України, професор О.П. Волосовець від Міністерства охорони здоров’я України передав колективу академії привітання у зв’язку з підвищенням статусу навчального закладу. У своїй доповіді він окреслив спільні завдання дитячого та сімейного лікаря в охороні здоров’я дітей.
Актуальні проблеми діагностики, лікування та профілактики дитячих хвороб та сучасні підходи до них розкрили відомі вітчизняні вчені-клініцисти:
 Професор С.П. Кривопустов (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця);
 Професор С.О. Крамарьов (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця);
 Професор Т.О. Крючко (ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»);
 Професор Г.В. Бекетова (Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика);
 Професор О.Г. Шадрін (ДУ «Інститут ПАГ НАМН України»)
 Професор Т.О. Крючко (ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»).
Участь у семінарі взяли викладачі академії, сімейні лікарі і педіатри міста Черкаси та Черкаської області.