Ось уже 26 років з ініціативи Всесвітньої конфедерації фізичних терапевтів 8 вересня відзначається Всесвітній день фізичного терапевта (фахівця з фізичної реабілітації).
Фізичний терапевт – це дуже сучасна професія. Сьогодні загальновизнано, що без фізичної реабілітаці неможливо відновити, компенсувати та розвивати фізичні, психологічні, соціальні вміння і навички людей, які втратили ці функції внаслідок травм або хвороб. Фізичний терапевт допомагає людині, яка пройшла через важкі життєві обставини, брати максимально активну участь у житті суспільства. Важливість роботи фізичного терапевта (реабілітолога) в умовах, коли українці вимушені відстоювати свою незалежність у війні, яку розв’язав російський агресор, важко перебільшити.
Черкаська медична академія активно включилася в процес підготовки фахівців із цієї важливої медичної спеціальності. А з 2022-2023 навчального року в складі закладу запрацювала нова кафедра, яка стане осередком навчання майбутніх фізичних терапевтів (реабілітологів) фаховим дисциплінам.
Щиро вітаємо нинішніх і майбутніх фізичних терапевтів із професійнм святом! Зичимо сили і наснаги у відновленні людей до життя!