26 квітня відбувся день циклової комісії фахових медсестринських дисциплін

розміщено в: Без рубрики | 0

В рамках Дня були проведені такі заходи:

  1. Інформаційне відеоповідомлення «Чорнобильська трагедія і сьогодення» (Детальніше за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ocNtENVU20U).
  2. Ознайомлення з наказами МОЗ України щодо дій в разі використання зброї масового ураження (Детальніше за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1HJ_zuAil4OLoZbnzd7YGXd8CfNdjtrdz?usp=sharing).
  3. Постер «Здоровий спосіб життя» (Детальніше за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1D78R0Hxw0bqiBfjt3NbZWWmiN-EUYdhm/view).
  4. Відкрите (онлайн) практичне заняття з предмету «Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка». Тема: «Основи санології». Група 1 ф (11), 1 бригада. (Детальніше за посиланням: https://meet.google.com/hud-wxff-rgd).
  5. Репортаж засідання гуртка «Сестринська справа» на тему: «Підвищення якості медсестринського догляду шляхом формування компетентностей здорового способу життя, заохочення пацієнтів до активної участі в процесі збереження та відновлення здоров’я, особистої відповідальності за власне здоров’я» (Детальніше за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=C1RA_td7Yfc).